“Ha Orbán Viktor marad, az szabályos főnyeremény Magyar Péternek” – beszólt a fideszes képviselő a csúcsvezetőknek is

Az elmúlt napokban látványos széthullás, egymás hibáztatása, klikkesedés és egymás hibáztatása jellemzi a fideszes politikai oldalt. Saját képviselőjük szólalt fel újra, eltakarítaná többek között Kósa Lajost, Németh Szilárdot, Menczer Tamást, Szentkirályi Alexandrát is. Szintén elhangzott, hogy ha Orbán Viktor marad a Fidesz élén, annak a legjobban a tiszások fognak örülni.

Tovább olvasom

MJVSZ: Szolnok kilépéssel kényszerítené lemondásra Szita Károlyt

Drasztikus lépésre szánta el magát Szolnok vezetése: a megyeszékhely elhagyja a Megyei Jogú Városok Szövetségét (MJVSZ), amennyiben annak jelenlegi elnöke, Szita Károly nem távozik posztjáról azonnal. Györfi Mihály polgármester nyílt levélben vádolta meg a kaposvári városvezetőt azzal, hogy szakmai munka helyett a Fidesz pártpolitikai érdekeit szolgálta ki, miközben tétlenül nézte az önkormányzatok anyagi kivéreztetését.

Tovább olvasom

Mi történik a NER romjain? Semjén után Szentkirályi Alexandrának szólt be a Fidesz-KDNP képviselője

Vannak, akik bizony a Fideszen belül is komolyan megkérdőjelezik, hogy nem kellene-e levonni a következtetést azoknak, akik a legfőbb okozói voltak ennek a történelmi vereségnek, amit a Tisza Párt szavazói mértek a leköszönő kormánypártra. Sokadik eset vasárnap este óta, hogy a NER korábbi tagjai egymásnak ugranak, omlik a kártyavár.

Tovább olvasom

Máris jön a támadás Pócs János ellen, aki kimondta, hogy Orbán Viktor a súlyos vereség fő oka – de csak ő?

A közösségi médiás oldal előveszi Pócs János botrányait, sőt, tételesen fel is sorolja őket. Pócs gyorsan rájöhet, hogy milyen érzés a támadások kereszttüzében lenni úgy, hogy már nem lesz mögötte a kormányzati többség és a folyamatos védőburok. Úgy tűnik, nem volt éppen szent a képviselő sem.

Tovább olvasom

Ferencz Orsolya a megélhetési karrierjobboldaliak kisöprését követeli

A kormánypárti vereséget követően az űrkutatásért felelős miniszteri biztos kritikát fogalmazott meg saját politikai közösségével szemben. Ferencz Orsolya szerint a választók elutasították a nepotizmust és a szakmaiság háttérbe szorulását, ezért a nemzeti oldalnak sürgős és mélyreható megtisztulásra van szüksége, ha életben akar maradni.

Tovább olvasom

Hogy mik vannak? A választás után hirtelen az M2 Petőfi TV is új korszakot kezd, megvilágosodtak

A közmédia csatornáin (rádió és televízió) kizárólag a NER-t szolgáló tartalmak futhattak már jó másfél évtizede. Ám az M1 és a Kossuth Rádió után hirtelen a nem fideszes kulturális műsorok is helyet kaphatnak a tiszás kétharmad tudatában. Érdekes ország vagyunk.

Tovább olvasom

Micsoda változás: élőben közvetítette az MTVA Magyar Péter sajtótájékoztatóját, élő műsorba is behívnák már

Rendkívüli meglepetés lehetett az M1 nézői számára, hogy Magyar Péter felkészült, remekül válaszol a kérdésekre, nem tombol, nem akar háborút, jövőbelátó elképzelései vannak és megbékélést szeretne a fideszes szavazókkal is. Az élő adásba hívás viszont hétfő reggel meglehetősen későnek tűnt.

Tovább olvasom

Györfi Mihály a Medián vezérének is köszönetet mondott – ismét szinte telibe találták a végeredményt

A fideszes oldal kígyót-békát kiabált, hazugnak és csalónak nevezte Hann Endrét, amikor földcsuszamlásszerű Tisza-győzelmet vetített előre az elmúlt hetekben. Szinte százalékra el is találta mindkét párt eredményét, hát hiába a Medián nem Deák Dániel és nem a Nézőpont intézet. Györfi kiemelte, hogy ez tartotta a lelket az ellenzéki oldalban.

Tovább olvasom

Hirtelen átváltozott Pócs János stílusa, miután elbukott a vasárnapi választáson (videóval)

Az elmúlt hetekben csúcsosodott ki a legjobban, vélhetően a leköszönő fideszes képviselő is érezte, hogy bukás lehet a történet vége, ez be is következett. Inkább botrányaival, arroganciájával, lekezelő stílusával vívta ki magának a nem túl pozitív figyelmet. Most elbúcsúzott, miután szembejött a valóság és a jászsági szavazók kipenderítették.

Tovább olvasom

Kellemetlen baki, véletlenül adásba csúszott, ahogy a TV2 műsorvezetője szenved a Tisza 2/3-ának ismeretében (videóval)

Amikor a valóság már tagadhatatlanul és leplezhetetlenül szembe jött a fideszes propagandaadó műsorvezetőjével, akkor a választási műsor reklámszünetben véletlenül bekapcsolva hagyott mikrofon megmutatta a nézők számára, mit is gondol valójában Gönczi Gábor az egészről.

Tovább olvasom