Újságíró-e a propagandista? A Fidesz nagytakarítása után miért nem éreznek sajnálatot, szolidaritást az emberek?

Ahogy eltűntek az állami pénzek a Fidesz látványos bukása után, a narancsos propagandamédia megkezdte mélyrepülését és szétesését. Orbán Viktor felépítette médiabirodalmát az elmúlt két-két és fél évtizedben, 2010 után pedig rengeteg einstand következett be. Most hatalmasat fordult a kocka és innentől a fideszesek nem áldoznak semennyit arra, hogy megmentsék korábbi sajtótermékeiket, szócsöveiket. Mit kell ilyenkor éreznie az egyszerű embernek?

Tovább olvasom

Kifütyülték a fideszes polgármestert, aki arról győzködte a lakosokat, hogy akkugyár-ellenes – videó

Ezen kívül magát védő beszédjének az volt az egyik fő vonulata, hogy őt is derült égből villámcsapásként érte a hír, hogy Fóton akkumulátorgyár épül. Miközben a városvezető kormánypárti. Vagy őt verte át akkor a Fidesz teljes vezetősége, vagy …

Tovább olvasom