Zagyvarékasi haláleset: az áldozat családja szerint túlkapás történt és feljelentést tettek

Rendőri intézkedés közben halt meg egy férfi Zagyvarékason – írta meg a decemberben történt tragikus hírt január 5-én a police.hu. Az érvényes vezetői engedély nélkül autóval közlekedő helyi lakos az elfogást követően váratlanul rosszul lett és elvesztette az eszméletét, majd nem sokkal később meghalt. A hatósági boncolás ugyan megállapította, hogy a halálának oka az intézkedéssel nem hozható összefüggésbe, a család szerint hatalommal való visszaélés és túlkapás történt, ráadásul a Tények kamerafelvételt is közzétett az esetről. A Szol24-nek Farkas Sándor roma aktivistát nyilatkozott.

Tovább olvasom

Így telt a szilveszter a rendőrségnél Jász-Nagykun-Szolnok megyében

Természetesen az utóbbi napokban sem unatkoztak a rendfenntartó erők a térségben, a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányságnak ittas vezetés és lopás miatt is cselekednie kellett az óév utolsó és az újév első napjaiban.

Tovább olvasom

Négyéves alattyáni kislányt keres a rendőrség

Egy négyéves kislány, László Zsófia Maja eltűnt Jánoshidáról, amely Jász-Nagykun-Szolnok megyében található. A gyermek édesanyjával együtt hagyta el utoljára ismert tartózkodási helyét, azóta hollétük ismeretlen. A jászberényi rendőrök most a lakosság támogatását kérik az eltűnt kislány mielőbbi megtalálása érdekében. Egyelőre nem tudni, milyen ruházatot viselt eltűnésekor.

Tovább olvasom