Ruff Bálint: A szolnoki ellenzék jobban utálja egymást, mint a közös ellenséget

Összességében elmondható, hogy szolnokiként egyik szemünk sír, a másik nevet. Hiszen még a szakértők szerint is Szolnok egy ellenzéki város és a számok önmagukért beszélnek: a helyieknek elege van a Szalay-rendszerből. De akkor mi a gond és mi a megoldás?

Tovább olvasom