Elméletileg éppen arról szólt a riport és a bejegyzés, hogy a Fidesz-kormány mennyire védi fontos energetikai létesítményeinket, ám a nagy fotózgatás közben sikerült olyan képeket is megosztani a széles nyilvánossággal, amivel sebezhetőbbé tették Paksot. Nem véletlen, hogy néhány óra múlva sok képet gyorsan töröltek is, de már későn.
Tovább olvasomCímke: fidesz
Szikrázó szembenállás a jászberényi polgármester és a Fidesz embere, Pócs János között
A kampány hajrájához érkeztünk és a politikai szembenállás egyre inkább tetten érhető a Jászságban is. Budai Lóránt számos olyan esetet említett az elmúlt 6-7 évből, amikor Pócs megígért valamit, majd a város lakóinak érdekeivel és ígéretével ellentétesen cselekedett. Meglepő, hogy a polgármester nem akart szerepelni Pócs kampányvideójában?
Tovább olvasomMagyar Péter meghívta Orbán Viktort, hogy közösen vizsgálják meg az olajvezetéket Ukrajnában, ám ő gyorsan kifarolt (videóval)
A miniszterelnök viharsebesen kitért a meghívás elől, új indokot nem talált erre, csak a megszokott, a Tisza Pártot és Ukrajnát lejárató és ostorozó mondatokat. Pedig helyben bizonyíthatná, hogy amit állít az ukrán politikai játszmáról, az valóban igaz és a vezeték nem is sérült az orosz bombázástól. Így marad a találgatás.
Tovább olvasomMegint egy botrányos akkugyári mérgezés, Debrecenben a jelentést író munkavédelmis változtatott volna a tényeken
Sorra derülnek ki a mérgezési botrányok és azok kisebb-nagyobb eltussolási kísérletei hazánkban az utóbbi hetekben. Göd és Nagykölked után a hétvégén Debrecen került a középpontba. Akkugyári mérgezést szenvedett egy nő, az ügy hemzseg a szabálytalanságoktól és a titkolózástól. A Tisza Párt azonnali vizsgálatot követel.
Tovább olvasomÚjabb hatalmas fideszes botrány a határban – gigantikus gumihulladék felhalmozva, lakott terület mellett (videóval)
Ilyet normál esetben még nem láttunk és nem is szabadna látnunk. Jelen információk szerint mégis úgy fest, hogy három fideszes képviselő is nyakig benne van abban, hogy évek leforgása alatt, minden jogszabály megszegésével 50 ezer köbméter(!) gumihulladékot halmoztak fel, veszélyeztetve a környezetet és a vízkincset.
Tovább olvasomGyőztek a kamionosok, Lázár János most már meghátrált
Ezt nem fogják nagydobra verni a fideszes médiában, de teljesen hivatalos, hogy olyan megegyezés született a kamionosok és Lázár János között az útdíjemelés ügyében, ami totálisan a fuvarozók érdekeinek megfelelő. Nem lesz extra útdíjemelés, csak a korábbi verzió, Lázár és a Fidesz ismét meghajolt a határozott erővel szemben.
Tovább olvasomPócs János két fontos jászkunsági településen is választásokon túli, drága ígéretet tett
Már a kampányhajrá zajlik, ismét egy igen költséges Fidesz-ígérettel lettünk gazdagabbak. A kormánypárti képviselőjelölt hatalmas vállalást tett Jászberényben és Jászárokszálláson is. Pócs azt közölte, garantálja, hogy hamarosan megkezdik majd az ígéretek teljesítését.
Tovább olvasomElözönlötték Szolnokot a politikai plakátok, berobbant a kampány
Bár a naptár még csak február végét mutatja, Szolnok utcáin és a Jász-Nagykun-Szolnok megye 1. számú választókerületének kistelepülésein már egyértelműen a választási láz az úr. A hivatalos kampányidőszak február 21-i rajtjával órák alatt változott meg a városkép, a villanyoszlopokról, hirdetőtáblákról és a közösségi média hírfolyamaiból is a jelöltek arca köszön vissza. Az április 12-i parlamenti választás tétje Szolnokon és környékén is óriási.
Tovább olvasomÚjabb leleplezés a gödi Samsung mérgezésről – egy alvállalkozó beszélt Magyar Péternek a történtekről
További bizonyítékokat osztott meg Magyar Péter a gödi Samsung gyár környezetszennyezéséről és mérgezéséről a Facebook- oldalán. A Tisza elnökének egy korábbi alvállalkozó beszélt arról, hogy milyen súlyos környezetvédelmi és egészségvédelmi mulasztásokat és szennyezéseket követett el a cég az elmúlt években. Állítása szerint a kormány mindenről tudott, mégsem tett semmit.
Tovább olvasomVéletlen lenne? Amint kijött a friss kutatási eredmény a Tisza 20%-os vezetésével, a Fidesz pánikgombot nyomott
Nem kell nagy ördöngösséget keresnünk a módszerben, ismét a háborús riogatás az eszköz a Karmelitából. Drámai videóban és hangnemben riogat már a Fidesz vezetése és minden politikusa, véletlenül pont aznap, miután kijött a Medián kutatásának friss eredménye a Tisza elsöprő mértékű vezetéséről. Az új fejleményekre többen is rárepültek.
Tovább olvasom