Fiatalítással és érzelmes kapusbúcsúval hangol az őszi feladatokra a magyar labdarúgó-válogatott, amely a napokon belül elrajtoló világbajnokságról való lemaradás után Finnország és Kazahsztán ellen lép pályára felkészülési mérkőzéseken. Marco Rossi szövetségi kapitány nyolc U21-es korú tehetségnek is lehetőséget ad a keretben, miközben a két találkozó a nemzeti csapattól visszavonuló, jászberényi születésű Szappanos Péter ünnepélyes búcsúztatásáról is szól majd.
Tovább olvasomCímke: Puskás Aréna
Vezetett az Arsenal, ünnepelt a PSG — a világ közepe és a túl kicsi stadion
Tizenegyesekkel hódította el másodszor a Bajnokok Ligáját a Paris Saint-Germain: a francia bajnok a budapesti döntőben 1-1-es rendes játékidő után a szétlövésben bizonyult erősebbnek az Arsenalnál, és ezzel megvédte tavaly szerzett címét.
Tovább olvasomAnnyi antennával készülnek a BL-döntő idejére, hogy az egész Szolnokot lefedné
A Puskás Aréna teljes területén nyolcszorosára növelte az 5G mobilhálózat kapacitását a Magyar Telekom, amelyet az UEFA Bajnokok Ligája május 30-i budapesti döntőjén tesztelhetnek élesben a szurkolók. A sporteseményre időzítve a távközlési vállalat egy nagyszabású nyári országos akciót is indít: augusztus végéig minden ügyfelének díjmentesen megnyitja az 5G hálózatot, az otthoni vezetékes internetet használóknak pedig extra költségek nélkül emeli meg a sávszélességet.
Tovább olvasomSorozatban tizedszer maradunk le a világbajnokságról
Drámai hajrában vesztette el a világbajnoki pótselejtező lehetőségét a magyar labdarúgó-válogatott. Hiába vezettünk kétszer is Írország ellen a Puskás Arénában, a vendégek a hosszabbítás utolsó másodperceiben szerezték meg a győzelmet.
Tovább olvasomTeltház: elképesztő tömeg Azahriah koncertjein, még Szoboszlai is ott volt
Hiába olvashattuk egész héten a kormánymédia hangulatkeltését, miszerint rengetegen próbálnak “megszabadulni” a jelenlegi legnépszerűbb (és kormánykritikus) magyar előadó koncertjegyétől, a jelek szerint nem sikerült és naponta 50-60 ezren “muszájból” elmentek a koncertekre és elképesztően jól érezték magukat. Még Szoboszlai Dominik is a nézők között volt.
Tovább olvasomSajtóhírek szerint a Puskásban rendezhetik az Eb-döntőt, ha a britek nem enyhítenek a korlátozásokon
Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) pénteki közlése szerint készenléti terv van arra az esetre, ha a londoni Wembley Stadionban nem lehetne megrendezni a részben Budapesten zajló Eb július 11-i fináléját. A brit The Times szerint a döntőt szükség esetén a budapesti Puskás Arénában tarthatják meg – írja az MTI alapján a 444.hu. Az eredeti tervek szerint az Eb két elődöntőjét, valamint a finálét rendeznék Londonban, de a brit kormány egyelőre nem vonta vissza a koronavírus-járvány miatt elrendelt beutazási korlátozásokat, valamint a tíznapos kötelező karantént, így a foci-eb szervezői tárgyalásokat kezdeményeztek az…
Tovább olvasom