Tovább fürdőzhetünk, így segít a nagy hőségben a Tiszaligeti Élményfürdő

Rendkívüli kedvezményt vezetnek be a szolnoki Tiszaligeti Élményfürdőben az országos kánikula és a hőségriadó miatt. Györfi Mihály polgármester kezdeményezésére a vendégek június 26. (péntek) és június 30. (kedd) között tovább hűsölhetnek a medencékben.

Tovább olvasom

Párakapukkal a hőség ellen Szolnokon

Az országos tisztifőorvos a mai naptól, azaz június 30-ától július 4-éjfélig másodfokú hőségriadót rendelt el az egész ország területére. Ez a fokozat akkor lép életbe, amikor a középhőmérséklet legalább három egymást követő napon eléri vagy meghaladja a 25 Celsius-fokot.

Tovább olvasom