Tovább fürdőzhetünk, így segít a nagy hőségben a Tiszaligeti Élményfürdő

Rendkívüli kedvezményt vezetnek be a szolnoki Tiszaligeti Élményfürdőben az országos kánikula és a hőségriadó miatt. Györfi Mihály polgármester kezdeményezésére a vendégek június 26. (péntek) és június 30. (kedd) között tovább hűsölhetnek a medencékben.

Tovább olvasom