Az NLC közölt riportot a jászberényi ovisokról, akik önállóan működtetnek könyvtárat és még munkaszerződésük is van.
Tovább olvasomCímke: óvoda
Döbbenet: egy óvoda vezetőjét és egy eladónőt is hirtelen kirúgtak, mert a TISZA Párthoz köthetőek
Pedig egyáltalán nincs közvetlen kötődésük a mostani legerősebbnek tűnő és a Fidesz teljhatalmára komoly fenyegetést jelentő párttal, hanem csak közvetett. Egyikük el merte fogadni a tiszások ajándékait a gyerekek számára, másikuk pedig a TISZA Párt EP-képviselőjének anyósa, ez volt a bűne. Természetesen meghökkentő véletlen is lehet hirtelen kirúgásuk.
Tovább olvasomKirúgták az állásából a helyi képviselőt, mert nem volt hajlandó átállni a fideszesek oldalára
Indoklás nélkül tették ezt meg, előtte többen is “próbálták rávenni”, hogy a fideszes gárdába álljon át, különben kirúgják óvodai állásából. Ezt végül meg is tették. Félelmetes.
Tovább olvasomKisgyermekével a nyakában rollerezett a szolnoki szülő az oviba
Ráadásul nem egyedi eset volt, hanem a szemtanúk szerint ez abszolút rendszeres. Mindenkin a döbbenet van emiatt a nettó veszélyeztetés miatt.
Tovább olvasomNégy szolnoki intézmény is családbarát munkahely lett
A Kulturális és Innovációs Minisztérium megbízásából a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelő nyílt pályázatot hirdetett családbarát munkahelyek kialakításának és fejlesztésének támogatására. Ennek eredményeként Szolnok városának négy intézménye is elnyerte a Családbarát munkahely 2024 címet.
Tovább olvasomHova lettek a szolnoki kukák? Szemétdomb az óvoda előtti rész is
Az, hogy Szolnok durván szemetes város lett, már senkit nem lep meg, mivel ebben élünk évtizedek óta és a helyzet az utóbbi években drámaian tovább romlott. De eddig legalább a kukák megvoltak.
Tovább olvasomKatolikus óvodát adtak át Jászberényben
Ünnepélyes keretek között adták át a Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium Szent Rozália Tagóvodáját. A 75 férőhelyes, három csoportos óvoda már a második a városban: a gyerekek szeptember elején vették birtokba az intézményt, ahová jelenleg 63-an járnak.
Tovább olvasomÁllatvédelmi szemléletformálás Szolnokon: nem lehet elég korán kezdeni
A Szolnok Városi Állatotthon néhány éve elindított szemléletformáló programja igazi sikertörténet, a városi iskolák mellett már az óvodákban is egyre nagyobb hangsúlyt fektetnek azokra a játékos programokra és feladatokra, amelyek által a gyerekek közelebb kerülhetnek az állatokhoz, miközben megtanulnak felelősséggel bánni velük.
Tovább olvasomHamarosan új vezetője lesz a jászberényi óvodáknak
A legutóbbi testületi ülésen döntöttek a képviselők arról, hogy augusztus 16.-tól új igazgatót neveznek ki a Jászberény Város Óvodai Intézmény élére.
Tovább olvasom30 éves jubileumot ünnepeltek a jászberényi óvodák
Fontos évfordulót ünnepeltek a jászberényi óvodák. Idén volt 30 éve, hogy a város egykori képviselő-testülete arról döntött, hogy az intézmények összevonásával létrehozzák a Jászberény Város Óvodai Intézményét.
Tovább olvasom