Tarthatatlan állapotok uralkodnak a Jászság és a megye egészségügyi alapellátásában, a legfrissebb adatok szerint több tucat körzet maradt állandó orvos nélkül. A Tisza Párt petíciót indított, mivel a szakemberhiány már a legkisebbek ellátását is közvetlenül veszélyezteti.
Tovább olvasomCímke: tisza part
Kemény: az Index véletlenül úgy tett ki egy tiszás “leleplező” videót, hogy a riporter kivágásra szóló kérése benne maradt
A riportalany ugyanis a tiszás “adócsomag tervezetéről” feltett kérdésre nem úgy válaszolt, ahogy azt a műsorvezető gondolta, így annak mondatába vágva kérte a stábot, hogy hadd tegye fel újra a kérdést, ezúttal máshogy, az előző ment volna a vágásba. Az Index azonban véletlenül benne felejtette a közzétett riportban ezt a malőrt, utána pedig már hiába törölték a Tisza Pártnál észrevették és lementették.
Tovább olvasomA Fidesz Orbán Anitára támadott, de ismét óriási öngólt sikerült lőni – ki is támogatta Ukrajna NATO-tagságát?
Nem az első és vélhetően nem is az utolsó olyan alkalom, amikor azzal szembesülünk, hogy amivel a Fidesz támadja a Tisza Párt bármely szakemberét, vagy jelöltjét, azt valójában a kormánypárt sokkal erősebb formában kívánta megvalósítani, vagy akár meg is tette már korábban. Magyar Péter fontos furcsaságra hívta fel a figyelmet.
Tovább olvasom“Kedves Pócs János! Egyetért-e azzal, amely szerint a magyar romák a koszos vasúti mosdók takarítására valók?”
Nem egyszeri elszólás volt ez már Lázár Jánostól, többedszerre hallhattunk lenéző, semmibe vevő nyilatkozatokat a magyarországi cigányságról fideszes felső körös emberektől. Vajon Pócs János is egyetért Lázárral, vagy elhatárolódik tőle? Esetleg taktikai hallgatásba burkolózik?
Tovább olvasomMár rejtegetni kell, hogy valaki fideszes? Nagyítóval kell keresni a szórólapon, hogy például Németh Balázs a Fidesz jelöltje
Pedig a kormánypárton belül elég nagy névnek számít a közmédia korábbi hírolvasója, mostanában a Fidesz megmondóembere. A fővárosban már ők maguk sem bíznak szemernyit sem a sikerben? Vajon miért nem szerepel sem logó, sem a párt neve? Már rejtegetni kell, ha valaki Fidesz-jelölt, hátha a választó nem veszi észre?
Tovább olvasomVicces videó készült arról, mi történne, ha Jézus Krisztus csatlakozna a Tisza Párthoz – így tálalná lejárató módban a hírt az M1
Az M1 Híradótól semmi mást nem láthattunk az elmúlt szűk két évben, csak Magyar Péter és a Tisza Párt folyamatos lejáratását, 100 hírből 99 csak sározással és negatív színben történő feltüntetéssel mehet le a Tiszáról. Ezt meglovagolva és kikarikírozva hozták létre a közmédiás híradó egy képzelt részletét.
Tovább olvasomSzolnok megyei polgármester kérte számon Magyar Pétert
Miközben a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Tiszaszőlősön a leghidegebb téli napokban a lakosság a tűzifaosztásra vár, a falu polgármestere ezer kilométerrel odébb, Strasbourgban tűnt fel, mint egy egyszerű gazda. Soltész András és a Magosz főtitkára egy olyan videó főszereplői lettek, amellyel a kormánypárti média szokása szerint azt próbálta sugallni, a gazdák elüldözték a Tisza Párt elnökét.
Tovább olvasom„Szolnok a Tisza fővárosa” – Györfi az ATV-ben a levélről és az elvonásokról
Levelet kapott a Tisza Párttól Szolnok polgármestere, Györfi Mihály. A városvezető az ügyet egy interjúban kommentálta, de a beszélgetés súlypontja a forráselvonásokra és a városi mozgástérre került.
Tovább olvasomPócs János heti mérlege: előbb beleszállt Kapitány Istvánba, majd megígért egy 200 milliós beruházást Árokszállásnak
A Fidesz gyorsan kivágta magát abból az ellentmondásból, hogy Szijjártó Péter alig néhány éve még csodaszép szavakat használva rangos kitüntetést adott Kapitány Istvánnak, aki most, hogy a Tisza oldalán jelent meg, hirtelen főellenség lett. Pócs Jánosnál is ez a narratíva, majd egy kezdeti és végidőpontot nélkülöző, hatalmas összegű ígérettel jelentkezett Jászárokszállás számára.
Tovább olvasom“A Fidesz magára hagyta a magyar gazdákat, de a Tisza kiáll mellettük”
Magyar Péter Strasbourgban egy tüntetésen arra mutatott rá, hogy Orbán Viktor sem a beáramló ukrán gabonától, se az ukrán és kínai méztől nem védte meg a magyar termelőket. Nemrég pedig támogatta a magyar mezőgazdaságot rendkívül hátrányosan érintő Mercosur szabadkereskedelmi egyezményt.
Tovább olvasom