Zajlik az élet: a rendőrség őrizetbe vette a volt fideszes polgármestert, közben 60 cikkírót kirúgtak a Mandinertől is

Darabokra hullik szét a Mediaworks által összefogott és a Fidesz által irányított NER-médiabirodalom, az egyik legkomolyabb szócsövüknek és propagandalapjuknak, a Mandinernek sem nyúlt a hóna alá senki a választások után. Közben a rendőrség elvitte a volt fideszes polgármestert és fiát is, különösen nagy értékű gazdasági csalás az erős gyanú.

Tovább olvasom

Másodjára bukott meg a jászberényi alpolgármester-jelölt

Miután májusban kudarcba fulladt Skultéti József megválasztása, a Kormányhivatal ultimátumot adott a képviselő-testületnek – Budai Lóránt polgármester ma, azaz június 24-én ugyanabban a formában ismét benyújtotta az előterjesztéseket, de hiába: a jelölt továbbra sem kapott bizalmat, a város törvénysértő állapotban, alpolgármester nélkül működik.

Tovább olvasom

Megmozdult az állóvíz Szolnok egyik legsúlyosabb közlekedési problémája kapcsán, az első lépés a 442-es elkerülő felé

A szolnoki közlekedés a rossz és a pocsék között ingadozik jó egy-másfél évtizede, de az utóbbi időszakban szemmel is jól látható a folyamatos romlás. Ebben próbált egy nagyon fontos lépést tenni Sámson László vezetésével a város.

Tovább olvasom

A Fidesz-propaganda Vitézyt támadja egy pocsék állapotú vasúti kocsi miatt, de még a színvilágot sem sikerült eltalálniuk (fotó)

Több Fidesz-propagandista a közösségi médiában próbálja lejáratni Vitézy Dávid közlekedési minisztert, miszerint több fotón látható, mennyire borzalmas osztrák vasúti kocsikat bérel a MÁV, nem működik a tájékoztatási rendszere és a WC-je sem. Egy apró bökkenő van… véletlenül egy kék-sárga MÁV-os vagon belsejét ábrázolják a fotók, amit azonnal kiszúr, aki kicsit is otthon van a vasúti közlekedésben. Ez is mellé ment.

Tovább olvasom