A Fidesz-propaganda Vitézyt támadja egy pocsék állapotú vasúti kocsi miatt, de még a színvilágot sem sikerült eltalálniuk (fotó)

Több Fidesz-propagandista a közösségi médiában próbálja lejáratni Vitézy Dávid közlekedési minisztert, miszerint több fotón látható, mennyire borzalmas osztrák vasúti kocsikat bérel a MÁV, nem működik a tájékoztatási rendszere és a WC-je sem. Egy apró bökkenő van… véletlenül egy kék-sárga MÁV-os vagon belsejét ábrázolják a fotók, amit azonnal kiszúr, aki kicsit is otthon van a vasúti közlekedésben. Ez is mellé ment.

Tovább olvasom

A magad Szolnokát kell megalkotnod – Ahmed Amran a Prima-jelölésről, a magyar nyelvről és az emberi töréspontokról

A Szolnokon élő író életútja több országon, nyelven és szakmán vezet át, most pedig a területi Prima díj jelöltjei közé került. Megkérdeztük Ahmed Amrant arról, hogyan látja a jelölést, a magyar nyelvet, Szolnokot és az emberi töréspontokat.

Tovább olvasom

Tovább fürdőzhetünk, így segít a nagy hőségben a Tiszaligeti Élményfürdő

Rendkívüli kedvezményt vezetnek be a szolnoki Tiszaligeti Élményfürdőben az országos kánikula és a hőségriadó miatt. Györfi Mihály polgármester kezdeményezésére a vendégek június 26. (péntek) és június 30. (kedd) között tovább hűsölhetnek a medencékben.

Tovább olvasom

A szolnoki villámárvíz margójára: “Amíg az állami beruházás el nem kezdődik, az önkormányzat keze meg van kötve”

Hozta a formáját a Széchenyi aluljáró a hétfői hatalmas villámárvíz idején is, jó időre megbénult a forgalom, mivel nem hajthatott be gépjármű a területre, érthető okokból. Most megtudhattuk, hogy kicsit a 22-es csapdájába került Szolnok, mivel a Pozsonyi úti aluljáró vízelvezetését csak a vasútállomás felújításával együtt lehet megoldani.

Tovább olvasom