Éppen megfő az agyunk a klíma nélküli IC-vagonokban? Akkor most már tudjuk, hova lett a többi

Csak nem leszünk tőle boldogabbak. Igaz, hogy a Fidesz megmaradt propagandistái és politikusai már most folyamatosan a Tisza-kormányra mutogatnak, mert nyilván ezt a problémát néhány hét alatt meg lehetett volna oldani, ha nekik 16 év alatt csak rombolniuk sikerült. Ezekre hívta fel a figyelmet Vitézy Dávid miniszter. Ezért nincs elég működőképes IC-kocsi.

Tovább olvasom

Több csőtörés is bosszantotta a szolnokiakat a hétvégén – sokáig velünk lesz még a másfél évtizedes elhanyagoltság

Szolnok a kátyúk és a csőtörések városa hosszú évek óta. A helyzet csak nagyon lassan normalizálódik, mivel azt az örökséget, hogy a Fidesz bújtatott megszorításai miatt a szolgáltató sosem tudta fejleszteni a rendszert és kicserélni a sok helyen négy-öt évtizedes vezetékeket. Most ismét nehéz napok voltak, nem az utolsók.

Tovább olvasom

Szerencsejátékba fektette az elsikkasztott pénzt – nem nyert, vádat emeltek ellene

Különösen nagy értékre, üzletszerűen elkövetett sikkasztás bűntette miatt emelt vádat a Szolnoki Járási Ügyészség egy 51 éves tiszakécskei férfi ellen, aki a vád szerint közel 125 millió forintot tulajdonított el több gazdasági társaságtól, majd a pénz jelentős részét online fogadásokra és szerencsejátékra költötte.

Tovább olvasom