Ismét drogdíler fogtak a Jász-Nagykun-Szolnok megyei rendőrök, ezúttal egy 38 éves kristállyal üzletelő nőt kapcsoltak le.
Tovább olvasomKategória: Kiemelt
Új korszak kezdődött, mától megszűnik a közmédia vezetőinek megbízatása
Szombaton megszűnik a közmédia több vezetőjének megbízatása, miután pénteken megjelent a Magyar Közlönyben a médiatörvény módosítása. A jogszabály értelmében távozik tisztségéből Koltay András, a Médiatanács elnöke és a testület tagjai, valamint Altorjai Anita, a Duna Médiaszolgáltató Nonprofit Zrt. vezetője és Papp Dániel, a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) vezérigazgatója.
Tovább olvasomSzolnokon csökkentett munkaidővel segítik az önkormányzati dolgozókat péntektől keddig a legforróbb időszakban
Magyar Péter csütörtökön az állami cégek dolgozóinál jelentette be a hétfő-keddi home office-t, ahol persze ez megoldható. A szolnoki városvezetés most követi a jó példát, hogy legalább az irodai munkát végzőknek ne kelljen megaszalódniuk a 41-42 fokban.
Tovább olvasomÉbredés? “Minket átvert a Fidesz” – ezt érzi Novák Katalin volt fideszes tanácsadója és le is írta
Változnak az idők. Április 12-én este hirtelen minden megváltozott Magyarországon, a Fideszt látványos különbséggel kergették el a választók a tizenhat évnyi teljhatalomból, nagyon stabil kétharmadot adva a Tiszának. Skrabski Fruzsina nemrég még Sulyok Tamás védelmében tüntetett, ám most ráébredt, hogy őket nagyon átverte a Fidesz. Nahát.
Tovább olvasomListázzák a renitens képviselőket az Országgyűlésben
Forsthoffer Ágnes házelnök elrendelte a parlamenti hiányzások nyilvánosságra hozatalát, miután a májusi ülésszakon több képviselő is látványosan távol maradt a szavazásokról. Bár pénzügyi szankciókat egyelőre nem alkalmazott, a jövőben szigorúbb szabályok vonatkoznak majd a képviselői igazolásokra.
Tovább olvasomAdy 26: Újjászületik a volt MOL-székház épülete, bejutottunk a területre (KÉPEKKEL, VIDEÓKKAL)
Az elmúlt évek bizonytalansága után megnyugtató és előremutató fordulatot vett a szolnoki Ady Endre út egyik meghatározó, ikonikus épületének sorsa. Az egykori MOL-székházként ismert monumentális irodaház nem a bontókalapácsok áldozatává válik, hanem zöldszemléletű funkcióváltással Ady 26 néven modern, energiahatékony lakóparkká alakul át. Személyesen látogattunk el a helyszínre, ahol a beruházó képviselői exkluzív részleteket osztottak meg velünk a tervezési kulisszatitkokról, a legendás megyei főépítész szerepéről, a műszaki kihívásokról, valamint a már megtekinthető, ötödik emeleti mintalakásokról.
Tovább olvasom