Orbán Viktor napokban megtartott évértékelőjét egy grandiózus celebvideóval koronázta meg az Instagram-oldalán, ám a lojális hírességek névsora tartogatott némi pikantériát. A kormányfő mellett hitet tevő 13 közismert arc több mint feléről ugyanis elmondható, hogy korábban már közelebbről is megismerkedett a magyar igazságszolgáltatással, a lajstromban a börtönviselttől az adócsalón át a kábítószer-használatig szinte minden megtalálható. Ha már az utóbbinál tartunk, hamarosan Curtis és Kucsera Gábor érkezik Szolnokra, hogy felmondja a kormányzati narratívát a kábítószerekkel kapcsolatban.
Tovább olvasomNap: 2026.02.19.
Hamarosan rajtol a választási kampány, indul az ajánlásgyűjtés
Két nap múlva, azaz február 21-én, szombaton megkezdődik az idei országgyűlési választások legaktívabb szakasza, hiszen a jelöltek és az őket támogató szervezetek hivatalosan is megkezdhetik a szükséges támogatói aláírások begyűjtését.
Tovább olvasomMesehősök keltek életre Szolnokon – így lepte meg a közönséget a fiatal generáció
Február 19-én igazi mesevilág tárult a nézők elé a Szigligeti Színházban az Ádámok és Évák Ünnepén, ahol fiatal tehetségek léptek színpadra, hogy életre keltsék a történeteket, amelyek régóta velünk élnek.
Tovább olvasom59 milliárd forintból épül Szolnokon műveleti bázis
Egy évvel az alapkő letétele után Szolnokon megkezdődött a Thököly úti különleges műveleti laktanya építése.
Tovább olvasom„Ez nekem egy nagy botrány” – Szolnokon kérdeztük az utca emberét a gödi akkugyár ügyéről
Titkosszolgálati jelentés, mérgezések, 510-szeres határérték-túllépés – a gödi Samsung SDI akkumulátorgyár ügye iparbiztonsági és politikai kérdéssé is vált. Miközben a kormány nem állította le a termelést, Szolnokon már egy újabb vegyipari beruházás körvonalazódik. A kérdés az: tanult-e bárki abból, ami Gödön történt?
Tovább olvasomIsmét pert nyert Magyar Péter az Index ellen: Az ítélet kimondja, “a 600 oldalas kamu dokumentumnak semmi köze a Tiszához”
A Tisza elnöke gyorsan kommentálta is az eseményeket, szerinte az Indexnek immár papírja van róla, hogy egy „hazug szennylap”. Ez már a kormánypárti propagandalap számára nem az első jogi vereség. De még mindig fellebbezhet az ítélet ellen a Fidesz egyértelmű szócsövévé vált, szebb napokat is látott oldal.
Tovább olvasom