Szeptember 1-jén éjjel eredményes drogfogást hajtottak végre a karcagi rendőrök, akik egy gyanúsan viselkedő autós társaság ellenőrzése során jelentős mennyiségű kábítószergyanús anyagra és több százezer forintra bukkantak.
Tovább olvasomCímke: rendőrség
Nyomára akadtak a devizában, rollerben és okosórában is utazó szolnoki férfinak
Őrizetbe vették a szolnoki rendőrök azt a 30 éves helyi férfit, akit több vagyon elleni bűncselekmény elkövetésével gyanúsítanak. A nyomozás szerint elég hosszú a bűnlajstroma, az elmúlt hónapokban kerékpárt és elektromos rollert is eltulajdonított a város különböző helyszíneiről.
Tovább olvasomSzolnok: a mi véleményünket is kikérik, hogyan tegyék jobbá a vasútállomás környékének közbiztonságát
Györfi Mihály egyik legfontosabb feladatának tartja az elmúlt másfél évtizedben látványosan leromló szolnoki közbiztonság normalizálását. Ebbe most mi is beleszólhatunk, a jövő héten fontos ügyekben segíthetünk a döntésben.
Tovább olvasomFokozott rendőri jelenlét mellett zárult a nyári szezon Szolnokon és környékén
A nyár végével a Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei rendőrség értékelte a turisztikai szezon tapasztalatait. A hatóság munkatársai az elmúlt hónapokban kiemelt figyelmet fordítottak a forgalmas helyszínek biztonságára, és a nyári programok idején is folyamatosan jelen voltak.
Tovább olvasomElkapták a rendőrök a jászkunsági tolvajt, majd kiengedték és újra lopkodni kezdett
A héten ismét elfogták, de most már nem ússza meg, valószínűleg le is tartóztatják, egyáltalán nem hagyott fel a tolvajlással a kunmadarasi férfi. Szinte mindent vitt, ami mozdítható volt.
Tovább olvasomSzabadulószoba az online világ veszélyeiről
Az internet mindennapjaink része, de a vele járó kockázatokkal sokan csak akkor szembesülnek, amikor már késő. Éppen ezért a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság szakemberei idén is a tudatos internethasználatra hívták fel a figyelmet Szolnok Napján, ahol a Digitális HŐSség című programjuk különleges élményekkel várta a látogatókat.
Tovább olvasomÚj vezetőt kapott a Karcagi Rendőrkapitányság
2025. szeptember 1-jétől új kapitány áll a Karcagi Rendőrkapitányság élén. A kinevezést ünnepélyes állománygyűlésen adta át dr. Rádi Norbert rendőr dandártábornok, a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője. Ezzel a döntéssel hivatalosan is lezárult az a megbízotti időszak, amely alatt dr. Bencsik Béla rendőr alezredes már ellátta a kapitányság vezetésével járó feladatokat.
Tovább olvasomÍgy fogták el a kegyetlen gyermekgyilkossággal vádolt miskei J. Dávidot
A Bors információi szerint saját édesapja adta fel azt a J. Dávidként azonosított férfit, akit a rendőrség a miskei gyerekgyilkossággal gyanúsít. A kommandósok ma, azaz kedd délelőtt fogták el, miután a gyanú szerint ő végzett azzal a 22 hónapos kislánnyal, akinek holttestét hétfő este találták meg, egy egész napos kutatás után.
Tovább olvasomEgyre követhetetlenebb az áramlopási ügy, amivel Tiszafüreden Magyar Péteréket vádolták
Szabálysértési eljárás indult a karcagi rendőrkapitányságon azután, hogy Tiszafüred fideszes polgármestere, Ujvári Imre feljelentést tett áramlopás gyanúja miatt a Tisza Párthoz köthetően – számolt be róla a Magyar Nemzet. Ezzel szemben a HVG megkereste a pártok, akik szerint azonban semmilyen hivatalos értesítést nem kaptak és visszautasítják a vádakat.
Tovább olvasom“Mindent vitt, amit csak pénzzé lehetett tenni” – rács mögött a jászkiséri fiatal
Egy 21 éves férfit helyezett előzetes letartóztatásba a bíróság, miután a rendőrség 15 rendbeli lopással gyanúsította meg. A fiatalember hetek óta tartotta rettegésben Jászkisér lakóit, hiszen szinte bármit eltulajdonított, amit később értékesíteni tudott.
Tovább olvasom