Százig meg sem állt és ezzel óriási csatát nyert a Szolnoki Olaj, sikerült az egyenlítés

Megosztás

Pedig a mérkőzés elején nemigen ment a szekér, a Falco tíz ponttal is vezetett, sőt, még a záró negyed egy részében is a vendégeknél volt az előny. Ám az Olaj nagyon meghúzta a hajrát és végül simán nyert a döntő második felvonásában.

A Szolnok hazai pályán 100–87-re legyőzte a címvédő Falcót a férfi kosárlabda NB I döntőjének keddi mérkőzésén, és sikerével 1–1-re alakította a párharc összesített állását. Szűk 12 perc elteltével még 26–16-ra vezetett a vendég gárda.

A Szolnok megnyerte az egészen parádés mérkőzést, de ez csak az utolsó percre fordulva lett egyértelmű. A hajrában aztán nagyra nyílt az olló, nem is tükrözi az eredmény a meccs képét. Az Olaj a 100 pontot is elérte, hatalmas önbizalommal és 1–1-gyel utazhat a pénteki szombathelyi mérkőzésre. (Nemzetisport.hu)

FÉRFI KOSÁRLABDA NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
NHSZ-Szolnoki Olajbányász–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 100–87 (16–21, 21–19, 33–29, 30–18)
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1–1

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre!