Már lehet licitálni az aláírt pólóra, ami segíti a földvári tűzoltóság projektjét

Manapság szinte minden egy régi tűzoltóautó felújítása körül forog a Tiszaföldvári Önkormányzati Tűzoltó Parancsnokságon. A régi autó felújítása hatalmas összegbe kerül, ezért adománygyűjtésbe fogtak, amihez már nagyon sokan csatlakoztak. Többek között a Szolnoki Olajbányász kosárlabda csapata is. Hihetetlennek tűnik, de a büszke és erős Magyarországon ma össze kell kalapolni egy tűzoltóautó felújítására a pénzt…

Tovább olvasom

A Szolnok nem adott esélyt a DEAC-nak

A férfi kosárlabda-bajnokság élvonalában a Szolnokkal csatázik a DEAC az ötödik helyért. Az egyik fél két győzelméig tartó párharc első ütközetét kedden este játszották a Tisza-parti városban. A hazaiak végig vezetve, magabiztosan nyertek. A debreceniek nagyot küzdöttek, de mindvégig csak futottak az eredm,ény után. A párharc második mérkőzését pénteken este játsszák az Oláh Gábor utcai sportcsarnokban. Az 5. helyért, 1. mérkőzés:Szolnoki Olajbányász – DEAC 81-71 (27-16, 17-14, 21-24, 16-17) Forrás és fotó: Cívishír.hu

Kivágta a rossz szezon miatt az Olajbányász az edzőt

A negyeddöntő ötödik mérkőzését követően a Szolnoki Olajbányász menedzsmentje értékelte a felnőtt csapat ezévi szereplését, s úgy döntött, hogy már nem Gasper Potocnik a vezetőedző. A szezon hátralévő részében Szarvas Gábor irányítja a nyolcszoros bajnok edzéseit. Munkáját Mándoki Tamás segíti. Gasper Potocnik irányításával az elmúlt három szezonban az Olajbányász egy bajnoki ezüstérmet, a Magyar Kupában egy aranyérmet és két bronzérmet szerzett. Az új edzői stáb mindkét tagja szolnoki születésű, a klub egykori játékosai. Szarvas Gábor 2017 óta tagja az Olaj edzői stábjának, egészen eddig másodedzőként segítette a vezetőedzők munkáját, Mándoki…

Egyenlített a negyeddöntőben a Körmend

A Körmend hazai pályán aratott négypontos sikerével 2-2-re egyenlített a Szolnok elleni párharcban a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjében. A találkozó legeredményesebbje a szolnoki Jabril Durham lett 18 ponttal. A párharcot eldöntő mérkőzésre vasárnap Szolnokon kerül sor. Az elődöntőben a címvédő Falco a ZTE-vel találkozik, míg a körmendiekre vagy a szolnokiakra az Alba Fehérvár vár. Eredmény (a magyar szövetség honlapja alapján): Férfi NB I, negyeddöntő, 4. mérkőzés: Egis Körmend-Szolnoki Olajbányász 68-64 (19-11, 18-19, 17-18, 14-16). Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc állása: 2-2. MTI