Szolnok egyik örök megoldatlan problémája, az elégtelen vízelvezetés, most is jött a villámárvíz

Amikor egy nagyobb vihar érkezik városunk fölé, már előre tudható, menetrendszerűen, hogy az esővíz ismét nem fog elfolyni, a Széchenyi aluljárót már zárták is le, mert az autók motorháztetőig elsüllyedtek volna a vízben. Szolnok ezen a téren csak romlott az elmúlt 1,5 évtizedben.

Tovább olvasom