Hétezernél is több sofőrt állítottak meg a rendőrök – több esetben is bűncselekmény gyanúja merült fel

Országos ellenőrzés részeként vizsgálták a járművezetőket Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében is. A kampány célja az volt, hogy kiszűrjék azokat, akik alkoholt vagy drogot fogyasztva ültek volán mögé.

Tovább olvasom