Olyan területre vitték el a független sajtó híreit, ahol döbbenetes volt(?) a Fidesz-uralom a médiában is, a városvezetés pedig még jelen pillanatban is az áprilisi választáson nagyot bukott kormánypárt soraiból került ki. Márpedig addig elég nehéz hozzáférni a Fidesztől független hírekhez, az viszont nem csak úgy születik a semmiből.
Tovább olvasomCímke: fennmaradás
Szolnoki MÁV FC: a polgármester „kivégzi” a labdarúgást, nem biztosított a fenntartásuk
A Szolnoki MÁV FC a pénteki közleményében arról ír, a város polgármestere, Györfi Mihály levélben jelezte, hogy az idei évre betervezett és korábban ígért támogatást nem tudja biztosítani a klub számára. A jelenleg megyei I-ben szereplő klub szerint a döntése érthetetlen és elfogadhatatlan, ezzel pedig semmibe veszi a megépített létesítmény működését.
Tovább olvasom