MÁV: A mai napot sem úsztuk meg fennakadás nélkül Szolnok megyében

Megosztás

A MÁV közleménye szerint forgalmi fennakadásokra és késésekre kell számítani egyes vasútvonalakon egy technikai meghibásodás következtében.

Az eddigi információk szerint Kőbánya-felső állomáson hibásodott meg a biztosítóberendezés, ami miatt az utasoknak menetidő-növekedéssel kellett kalkulálniuk a hatvani és az újszászi vasútvonalakon.

A Mávinform arról tájékoztatta az utasokat reggel kilenc óra környékén, hogy az érintett járatoknál várhatóan 10–20 perces késések fordulhatnak elő.

A MÁV szakemberei dolgoztak a hiba elhárításán, a megszokott menetrend szerinti közlekedés elviekben már helyreállt, legalábbis a Mávinform úgy írt, nem kell további jelentős késésekre számítani.

Kép: ATV

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!

Kapcsolódó cikkek