Ébredés? “Minket átvert a Fidesz” – ezt érzi Novák Katalin volt fideszes tanácsadója és le is írta

Változnak az idők. Április 12-én este hirtelen minden megváltozott Magyarországon, a Fideszt látványos különbséggel kergették el a választók a tizenhat évnyi teljhatalomból, nagyon stabil kétharmadot adva a Tiszának. Skrabski Fruzsina nemrég még Sulyok Tamás védelmében tüntetett, ám most ráébredt, hogy őket nagyon átverte a Fidesz. Nahát.

Tovább olvasom