Folytatódik a szociális tűzifa program Jászberényben (videóval)

Megosztás

Ismét több száz család számíthat a város segítségére, közelednek az igazi hidegek. Arról is értesülhettünk, hogy néhány összközműves telek eladóvá vált a településen.

A részletekről Budai Lóránt polgármester számolt be a közösségi médiában. Megtudhattuk, hogy a szociális tűzifa program idén is folytatódik a városban. “A fűtési szezonban várhatóan több mint 200 rászoruló család számára osztunk majd tűzifát. Önkormányzatunk Humán, Közrendi és Vallásügyi Bizottsága szervezésében megkezdődött a 2025 – 2026-os program előkészítése” – írta Budai Lóránt.

Szintén a polgármestertől értesülhettünk arról, hogy eladóvá váltak telkek Jászberényben. Ezek a telkek jelenleg önkormányzati tulajdonban vannak.

A telkek 560-708 m2 nagyságúak, melyeken maximum két lakóház építhető. Az ingatlanok összközművesek. A telkek ára 16.000 – 18.000 Ft/m2. Az ingatlanok pályázati eljárásban vásárolhatóak meg, a pályázat benyújtásának határideje: november 21.

Az értékesítés részletes feltételei: https://www.jaszbereny.hu/…/palyazati-felhivas-a…/18319/

Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!

Kapcsolódó cikkek