Megszakította nyeretlenségi sorozatát a Szolnoki MÁV

Megosztás

Az NB2 tizedik fordulójában a Budafok látogatott Szolnokra. A Nemzeti Sport Online beszámolója szerint az első negyedóra nem sok izgalmat hozott a mérkőzésen, a következő tizenöt percben viszont három kapufát – két szolnokit és egy budafokit – is láthatott a Tiszaligeti Stadion közönsége.

Hasonlóan kevés helyzet alakult ki a második játékrész elején is, de az utolsó fél óra már ismét élvezetes volt. Inkább a hazaiak próbálkoztak, s a hajrában be is talált a Szolnoki MÁV Lakatos Csaba passza után Lakatos István révén (1–0), majd mintha egy tizenegyest is kapnia kellett volna, de mivel a játékvezető nem úgy látta, maradt izgalom az utolsó percekre is.

A fővárosi csapat mindent megpróbált, de ismét csak kapufáig jutott, így elszenvedte zsinórban a harmadik vereségét, míg a Tisza-partiak megszakították hárommeccses nyeretlenségi sorozatukat. Ezzel a Szolnoki MÁV az NB2-es tabella kilencedik helyén áll.

via NSO (A fotó korábbi mérkőzésen készült!)