Összeverték az ellenfél játékosait, félbeszakadt a meccs

Rendbontás miatt a 77. percben félbeszakadt a Szentmártonkáta-Nyársapát focimérkőzés a legutóbbi fordulóban. A durva történtekről a nyársapátiak számoltak be közösségi oldalukon.  A csapat közösségi oldalán a követlezőket írta: “Felnőtt csapatunk megérkezett Szentmártonkátára, sajnos sok volt a hiányzó, de így is megpróbáltunk kihozni mindent magunkból. Oda-vissza voltak helyzetek, de kimaradtak. Majd a 35. percben egy szögletet követően sikerült megszereznünk a vezetést, Körtési Szilárd fejelte a labdát az ellenfél kapujába. (0-1)Második félidőben ellenfelünk nagyon hajtott, mi próbáltuk tovább növelni előnyünket, de már inkább a  védekezésre koncentráltunk. Valahol a 77. perc magasságában történt egy fault,…