Szolnok megyében is működött a cégháló, ami miatt Joób Mártont elítélték

Nem csitulnak a hullámok a korábbi szegedi önkormányzati képviselő, többszörös világbajnok magyar síkvízi kenus Joób Márton és társai körül: a Csongrád-Csanád Vármegyei Főügyészség hivatalosan is kezdeményezte az első fokon kiszabott börtönbüntetések jelentős súlyosítását. A Szegedi Törvényszék nem jogerős ítélete szerint a vádlottak egy bonyolult, Jász-Nagykun-Szolnok megyét is érintő bűnszervezetet működtettek, amely szórólapterjesztési fiktív számlákkal több százmilliós adócsalást követett el.

Tovább olvasom