Szolnokon csökkentett munkaidővel segítik az önkormányzati dolgozókat péntektől keddig a legforróbb időszakban

Magyar Péter csütörtökön az állami cégek dolgozóinál jelentette be a hétfő-keddi home office-t, ahol persze ez megoldható. A szolnoki városvezetés most követi a jó példát, hogy legalább az irodai munkát végzőknek ne kelljen megaszalódniuk a 41-42 fokban.

Tovább olvasom