Új McDonald’s érkezhet a Jászságba

Megosztás

Korábban is voltak már tárgyalások, most újra felcsillant a lehetőség a gyorsétterem érkezésére, ami egyben munkalehetőség is a helyiek számára. Egyelőre még csak látványterveken létezik az új “meki”.

Újra felbukkant az új “meki” Jászberényben, egyelőre még csak látványterveken. Biztos sokan emlékeznek arra, hogy 2020 környékén egy beruházó McDonald’s éttermet akart építeni a Tesco mellett. A lassan a múltba vesző részleteket Bobák Zsolt elevenítette fel a közösségi médiában.

Sajnos abból nem lett semmi, pedig az önkormányzat minden segítséget és támogatást megadott a megvalósítás érdekében. Aztán megjelent egy másik beruházó aki KFC éttermet szeretett volna nyitni, de ez is elakadt valahol.

“Most viszont egy új beruházó kereste meg az önkormányzatot aki szintén McDonald’s éttermet szeretne építeni. Természetesen, ahogy eddig, úgy most is ahol csak tudunk, segítünk a beruházónak. Hátha végre tényleg felépül egy gyorsétterem a Tesco mellett. A képeken a látványtervet láthatjuk” – írta a bejegyző, Bobák Zsolt.

Íme a látványtervek további képei. Mi örülnénk?

Most úgy támogatja a független médiát, hogy ez önnek egy fillérjébe sem kerül. Ajánlja fel adója 1%-át a Szol24 kiadójának és járuljon hozzá a szabad sajtó túléléséhez!

Kapcsolódó cikkek