A motorok áldásával indult a szolnoki motoros nap

Motoros felvonulással, közlekedésbiztonsági programokkal és jótékonysági családi nappal rendezte meg idei eseményét a Szolnoki Rendőrkapitányság. A „Szenteltessék meg a motorod!” – Szolnok programot immár ötödik alkalommal tartották meg a városban, a rendezvényhez pedig idén is több tucat motoros csatlakozott.

Tovább olvasom

Az ország kedvence lett Bernadett, a jeltolmács, aki a Mi vagyunk a Grund közben beleéléssel táncolt is (videóval)

Szombaton, Magyar Péter beiktatása után igazi rendszerváltó bulit tartottak a Kossuth téren. Ezt nemcsak a helyiek élvezhették, hanem élő közvetítésen keresztül bárki otthonról is. Máris elképesztő népszerűségre tett szert a nagyothallók számára élőben fordító jeltolmács, Bernadett, aki a ritmusba és a szövegbe is tökéletesen beleélte magát. Ilyen lehet az új Magyarország?

Tovább olvasom