Megállított forgalom, két darabjaira szedett autó és több bilincsbe vert ember a mérleg.
Megmutatta erejét a rendőrség, ezúttal Jász-Nagykun-Szolnok megyében. K. Dávid arról számolt be a közösségi médiában, hogy dél környékén Szapárfalunál a TEK (bár ez még bizonyításra vár, mások szerint nem érkezett oda a TEK, csak rendőrök) emberei szétkaptak egy Opelt és egy Mercedes típusú gépkocsit, miközben a forgalmat leállították. Félpályán felváltva rendőri irányítással lehetett haladni huzamos ideig.
A látványos eset a fegyverneki körforgalom közelében történt. A szemtanúk szerint felbukkant három civil- és három jelölt rendőrautó a helyszínen és több embert bilincsben vittek el az autók szétszedése után. Az intézkedés pontos okát eddig nem sikerült kideríteni, lehetett drog, vagy más csempészáru, a szemtanúk elgondolása szerint.
Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!