Fajcsák Károly lemondott mandátumáról, egészségügyi okokkal indokolja döntését. Lemondott önkormányzati képviselői címéről Fajcsák Károly, ezt levélben közölte Szalay Ferenc polgármesterrel. A mandátumról való lemondást egészségügyi okokkal indokolta. Fajcsák Károly a Demokratikus Koalíció frakciójában kezdte képviselői pályáját, később függetlenként dolgozott a közgyűlésben. A múlt év végén azonban ha nem is ült be ellenzéki frakcióba, de ismét kifejezte szándékát, hogy függetlenként is támogatja az ellenzéket. A Magyar Narancs információi szerint a képviselő egyebek mellett nem bírta azt a nyomást, súlyt, amit a Fidesz is szeretett volna ráhelyezni annak érdekében, hogy még inkább…
Tovább olvasom