Kétgólos hátrányból mentett pontot a Szolnok

Megosztás

A Csákvár már 2:0-ra vezetett a szünetben, végül a hajrában sikerült az egyenlítés.

AQVITAL FC CSÁKVÁR–SZOLNOKI MÁV FC 22 (2–0)
Csákvár,
Tersztyánszky Ödön Sportközpont, 200 néző. Vezette: Barna Gábor (Kiss Balázs, Vörös Dániel)
CSÁKVÁR: Auerbach – Major G., Posztobányi (Koval, 10.), Dulló, Bencze M. – Mészáros D. (Molnár Rajmund, 64.), Corbu – Komáromi (Hosszú, 74.), Kártik (Mim, 64.), Torvund (Bakos Sz., 64.) – Takács T. Vezetőedző: Mónos Tamás
SZOLNOK:
 Kovács P. – Molnár Róbert, Papp Sz., Szabó A., Tóth B., Kurdics – Földi (Tömösvári, 61.), Tisza K., Sipos Z. (Rokszin, 61.) – Vólent (Tóth L., 76.), Lakatos I. Vezetőedző: Csábi József
Gólszerző: Corbu (1–0) a 11., Komáromi (2–0) a 13., Vólent (11-esből, 2–1) az 51., Kurdics (2–2) a 84. percben
MESTERMÉRLEG
Mónos Tamás:
 – El kell ismerni, igazságos döntetlen született, pedig az első félidőben eldönthettük volna a meccset. A második játékrész már a Szolnoké volt és két pontrúgásból egyenlített.
Romanek János (az eltiltott Csábi József helyett): – Nem kezdtünk rosszul, de két elkerülhető góllal hátrányba kerültünk. A szünet után átvettük az irányítást és megérdemelten egyenlítettünk. Úgy gondolom, több volt ebben a meccsben, de azért az egy pont is pont.