Kedden hivatalosan is megnyitott a Mimóza Bisztró, helyben is lehet fogyasztani, valamint házhozszállítást is vállalnak.
A Mimóza Bisztró kedden reggel hivatalosan is kinyitotta kapuit, keddtől vasárnapig a hét minden napján várják a kedves vendégeket sok szeretettel, finomságokkal és jó hangulattal Szolnokon. A részletekről a bisztró saját közösségi oldalán számoltak be.
“Mi hiszünk az első harapás erejében. Elvitelre, helyben, vagy házhoz? Te döntesz” – írták.
Kiszállítást is vállalnak Szolnok teljes területén (Szandaszőlős kivételével).
Pontos cím: Szolnok, Széchenyi körút 127.
Telefonos elérhetőség: +36 30 304 9109
Nyitvatartás: Kedd – Vasárnap, 10:00–21:00
Egy példa, ez a Mimóza Smash Burgere. Végre megnyílt egy ilyen hely Szolnokon, az utóbbi időben ugyanis leginkább a bezárásokról lehetett hallani. Úgyhogy hajrá Mimóza.


Ha szeretne tájékozott és jól értesült lenni, de messzire elkerülné a propagandát, iratkozzon fel hírlevelünkre! Amennyiben szívesen lenne a támogatónk, kattintson ide és csatlakozzon adománygyűjtésünkhöz!