Belső válság a jászberényi polgármester és a képviselők között
Elég komoly válság alakult ki Jászberény önkormányzatában, miután a képviselő-testület jelentős arányban utasította el Budai Lóránt polgármester alpolgármester-jelöltjét. A városvezető nyíltan beszélt a döntéshozók közötti mély ellentétekről és az együttműködés hiányáról a Jászsági Térségi TV-nek: a voksolást egyértelműen bizalmi kérdésnek tekinti, a lemondást nem fontolgatja, de a testület feloszlatását, amennyiben azt más képviselő kezdeményezi, hajlandó lenne megszavazni. A Szol24-en is olvashattak róla, hogy a jászberényi képviselő-testület május 27-én tartott ülésén egyértelművé vált a városvezetésen belüli törésvonalak mélysége. Budai Lóránt polgármester Skultéti József önkormányzati képviselőt jelölte a főállású alpolgármesteri tisztségre, a … Bővebben: Belső válság a jászberényi polgármester és a képviselők között